Ga naar de website van de hoofdsponsor Welkom bij DC het Huis van Egmond
Navigatiekoppelingen overslaan
Home
Nieuws
Teams
Beker
HvE Cup
Statistieken
Gastenboek
Foto's
Sponsors
ROOD open
Contact
Links
Wedstrijdformulier
Login

Statistieken
De statistieken worden door elk team bijgehouden. Aan het einde van het seizoen kan je dus zien welke speler het meest waardevol voor het team was(Most Valuable Player), oftewel "Wie heeft de meeste punten voor ons gepakt".

Voor een gewonnen enkelspel krijg je 1 punt, voor een gewonnen dubbelspel 0,5 punt en voor het groepspel 0,25 punt. Het dubbelspel speel je met z'n 2en vandaar 0,5 en het groepspel met z'n 4en vandaar 0,25 punt, er is namelijk maar 1 wedstrijdpunt te verdelen per gewonnen partij.

Het Moyenne is het aantal gewonnen partijen gedeeld door het totaal gespeelde aantal partijen, wat staat voor gemiddeld aantal gewonnen partijen.

De Punten zijn het aantal punten wat je voor het team behaald heb in de competitie. Door het moyenne te vermenigvuldigen met de punten krijg je de MVP-waarde.

NaamTeamnaamEnkelDubbelBierTotaalMoyennePuntenMVP
Willem Jan GrootDc HvE 17105320,6913,259,14
Niels RavensbergenDc HvE 15127360,6712,758,54
Niels van BerkelDc HvE 16106360,6112,57,62
Rene YpesDc HvE 1174130,925,55,06
Ruud SchilderDc HvE 1293240,587,254,2
Remco SchilderDc HvE 2352240,4262,52
Herman SmookDc HvE 2342260,355,51,92
Mike KnijnDc HvE 2242280,294,51,3
Stefan NeefjesDc HvE 2240200,341,2
Marleen MarcusDc HvE 112180,52,251,12
12